Založ si blog

Podozrenie! Spolupáchateľom Kuciakovej vraždy je polícia

Jediné, čo ma na kauze, Kuciak, zaujíma je, že ešte v roku 2017, podal Kuciak na mafiána Kočnera trestné oznámenie, pre nebezpečné vyhrážanie. To ale polícia odmietla. Odtiaľto by som ja začal so sekaním hláv! Robím políciu spoluzodpovednou za vraždu novinára, Kuciaka. Samozrejme, sú do nej zapojení aj jednotlivci, ktorí priamo zosnovali vraždu, ale polícia SR svoju zodpovednosť nemôže poprieť.

Ak sa ja sťažujem na polícii na niekoho, kto sa mi vyhráža spoločenskou likvidáciou a polícia sa odmietne prípadom zaoberať, to je absolútne zlyhanie všetkých bezpečnostných mechanizmom v tomto štáte. Vieme ako to nakoniec dopadlo. Tu by som hľadal spoluvinníka vraždy novinára a jeho snúbenice.

Miesto toho, aby sa policajti Kuciakovým podaním seriózne zaoberali, prezident policajného zboru, Gašpar, vydá pokyn na prelustrovanie novinára. Tak nejako to bolo aj na vojne. Keď si poukázal na vojne na nejakú nespravodlivosť, miesto toho aby sa ňou zaoberali, ešte dokvasili teba. Nakoniec, policajti, bezprecedentne, odmietli Kuciakovo podanie. Vieme ako to dopadlo. Podávajte trestné oznámenia v snahe zlepšiť túto spoločnosť a polícia vás bude za to šikanovať. To naozaj znie, akoby policajné zložky, v tých najvyšších miestach, boli prelezené klientelizmom, ba dokonca mafiou.

Táto kauza zlomila Gašparovi väz nielen tým, že prišiel o kreslo prezidenta policajného zboru, ale, v týchto dňoch aj o miesto poradcu ministerky Sakovej. V nedávnej minulosti, len pár dni dozadu, stratil post poradcu ministra Českej vlády, Hamáčka. Chudák, Gašpar. Vraví sa, že na pokakaného nakoniec aj záchod padne.

Bejby, aj tak sa vrátim!

 

Jehovovi svedkovia

19.03.2019

Len pred pár dňami mi jeden pán, ktorého som stretol vo zvestovateľskej službe povedal, že sme na Slovensko dokapali po nežnej revolúcii. Nie, nie je to tak. Zopár čísel nikoho predsa nezabije viac »

Chcem spievať vo Voice

15.03.2019

Spev a hudba ma sprevádza od mala. Myslím si, že spev je to najmenej ľudské, čo sa v spoločnosti vyskytuje. Dotýka sa nebies. Akoby sme sa zaradili medzi státisíce anjelov, nádherne spievajúcich viac »

Smútok a evolúcia

14.03.2019

A akú odpoveď poskytne evolúcia na naše spomienky, tie dávne, ale aj na tie spred pár dní? Ako vysvetľuje evolúcia, že ich máme? Aká slabosť tentokrát Evolúciu podnietila, aby "konala"? viac »

Venezuela

Rusko a USA sa v Ríme nezhodli, ako riešiť situáciu vo Venezuele

19.03.2019 23:01

Postoj Ruska a Spojených štátov k situácii vo Venezuele sa líši aj po dnešnom rokovaní zástupcov oboch krajín v Ríme.

ISRAEL-PALESTINIANS/VIOLENCE

Hamas čelí v pásme Gazy najväčším demonštráciám za posledných 12 rokov

19.03.2019 21:52

Stovky Palestíčanov zaplavili v uplynulých dňoch ulice v pásme Gazy a protestovali proti zúfalým životným podmienkam a blokáde.

EU-TURKEY/

EÚ chce v júni začať rozhovory o členstve so Severným Macedónskom

19.03.2019 21:11

Stalo sa tak potom, čo Severné Macedónsko odstránilo najväčšiu prekážku pre vstup do EÚ - minulý mesiac zmenilo svoj oficiálny názov.

USA-BRAZIL/

USA zvažujú možnosť členstva Brazílie v NATO, povedal Trump

19.03.2019 20:23

Americký prezident Donald Trump to povedal v utorok počas stretnutia s brazílskym prezidentom Jairom Bolsonarom v Bielom dome.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 23
Celková čítanosť: 62039x
Priemerná čítanosť článkov: 2697x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy